Zapraszamy do kontaktu

Domki całoroczne - pomorskie

Domki całoroczne drewniane to świetne rozwiązanie dla osób kochających tradycyjny styl – całkowicie przyjazny dla środowiska. Proponowane konstrukcje wyróżniają się doskonałym mikroklimatem we wnętrzu. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów wilgotność powietrza jest regulowana, dzięki czemu komfort mieszkania jest nieporównywalnie większy niż w przypadku budynków murowanych. Domy drewniane całoroczne budujemy na terenie województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego. Można je wznieść o każdej porze roku. Zachęcamy do kontaktu!

Dlaczego warto zdecydować się na nasze domki całoroczne?

W naszej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, dzięki czemu oferowane domy drewniane całoroczne mogą być używane w każdych warunkach pogodowych. Stosowanie niezawodnej technologii szkieletowej sprawia, że nasze domki całoroczne są wytrzymałe, odporne na wilgoć i wyróżniające się rewelacyjnymi właściwościami izolacyjnymi. Te wszystkie zalety przekładają się na komfort przyszłych mieszkańców. Specjalizujemy się również w wykonywaniu domków letniskowych na indywidualne zamówienie.

Nasi Klienci często wybierają domki całoroczne drewniane ze względu na krótki czas wznoszenia takiej konstrukcji. Równie ważne są czynniki związane z energooszczędnością. Co więcej, domy drewniane całoroczne doskonale wyglądają na zewnątrz – ich wyjątkowa estetyka jest kolejną zaletą proponowanego rozwiązania. Wszystkie te cechy sprawiają, że domki całoroczne są coraz częściej spotykanym elementem krajobrazu w Polsce.