Zapraszamy do kontaktu

Domki letniskowe - pomorskie

Wykonujemy domki letniskowe na indywidualne zamówienie Klientów z województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego. Proponowane przez nas konstrukcje wyróżniają się oryginalnym mikroklimatem, pięknym wyglądem i doskonałymi właściwościami ciepłochronnymi. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, wiedzę ekspercką z zakresu budownictwa, a także najnowocześniejsze i sprawdzone rozwiązania technologiczne.

Ile kosztują domki letniskowe?

Oferowane domki letniskowe charakteryzują się solidnym wykonaniem. Z przyjemnością zrealizujemy indywidualny projekt Klienta lub wskażemy dostępne modele z naszej oferty. Zapewniamy atrakcyjne ceny, terminowość realizacji zlecenia oraz sprawny montaż konstrukcji. Budowa jest planowana w oparciu o przeprowadzoną wizję lokalną. Cena domku letniskowe wynosi 1400 zł/m2 – zgodnie z przyjętą technologią szkieletową i wykończeniem pod klucz. Nie doliczamy kosztów transportu w obrębie 30 kilometrów od siedziby firmy znajdującej się w Warszkowie w powiecie sławieńskim.

Wykonujemy domki letniskowe w oparciu o konstrukcję szkieletową. Wybrana technologia pozwala budować domy niezależnie od pogody i pory roku, co przekłada się na szybkość realizowanych etapów projektu. Konstrukcje drewniane są bardzo ekonomiczne w użytkowaniu – doskonałe parametry techniczne pozwalają latem zachować przyjemny chłód w domkach letniskowych. Warto powierzyć budowę doświadczonej ekipie montażowej – właśnie takiej jak nasza!