Zapraszamy do kontaktu

Domki szkieletowe - pomorskie

Specjalnością naszej firmy są nowoczesne domki szkieletowe, które powstają zdecydowanie szybciej niż domy murowane. Nasze projekty realizujemy na terenie województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego. Aby cieszyć się zaletami domków całorocznych i letniskowych, warto powierzyć prace budowlane doświadczonej ekipie montażowej – właśnie takiej jak nasza! Zapewniamy precyzyjne i skrupulatne wykonanie poszczególnych etapów budowy domków szkieletowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych i niezawodnych materiałów najwyższej jakości.

Jakie są zalety domków szkieletowych?

Budowa domków szkieletowych jest bardzo opłacalna. Przede wszystkim tego rodzaju dom jest zdecydowanie tańszy, a sam czas realizacji nie przysparza dodatkowych problemów. Warto wiedzieć, że proponowane konstrukcje są energooszczędne, co przekłada się na większy komfort mieszkania niezależnie od aktualnych warunków atmosferycznych. Co więcej, domki szkieletowe nadają się do bezpiecznej i szybkiej rozbudowy.

Domy szkieletowe – na co zwrócić uwagę?

Domki szkieletowe, pierwotnie budowane w Kanadzie i wielu krajach skandynawskich, słynących z ostrego klimatu, zapewniają doskonałą ciepłochronność. Przekonanie, że w tego rodzaju domkach letniskowych jest zimno, to popularny mit. Nasza doświadczona ekipa montażowa ma odpowiednie umiejętności i zaplecze techniczne, aby zbudować dom bez ryzyka powstawania mostków termicznych.

Najwyższa jakość wykonania domków szkieletowych sprawia, że konstrukcje są szczelne, dzięki czemu ewentualne straty ciepła są niewielkie, co przekłada się na brak konieczności grzania ścian. Ogrzewanie wyłącznie powietrza jest znacznie bardziej opłacalne i ekonomiczne – zużywa zdecydowanie mniej energii. Coraz częściej nasi Klienci decydują się na montaż dodatkowych ekologicznych odnawialnych źródeł energii, dzięki czemu koszty ogrzewania domków szkieletowych są jeszcze mniejsze – praktycznie zerowe.