Zapraszamy do kontaktu

Domy kanadyjskie - pomorskie

Domy kanadyjskie – pierwotnie kojarzone ze Skandynawią i Niemcami – to coraz częstszy element polskiego krajobrazu. W ostatnich latach można zaobserwować wzrost popularności tego rozwiązania w naszym kraju. Nasza firma specjalizuje się w budowie domów kanadyjskich na terenie województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego.

Jak powstają domy kanadyjskie?

Domy kanadyjskie powstają na bazie specjalnego stelażu z drewna, do którego następnie są mocowane wielowarstwowe ściany. Większość prac budowlanych to prace suche, dlatego domki letniskowe i całoroczne mogą być stawiane niezależnie od pory roku i aktualnych warunków pogodowych. Nasza firma zapewnia wyłącznie najlepsze materiały budowlane, a nasi doświadczeni fachowcy z odpowiednią starannością i precyzją zrealizują kolejne etapy budowy domów kanadyjskich. Doskonale wykonane połączenia i ocieplenia są gwarancją prawidłowego funkcjonowania obiektu przez cały rok.

Jakie są zalety domów kanadyjskich?

Warto pamiętać, że budowa domu kanadyjskiego jest znacznie szybsza niż w przypadku konstrukcji murowanych. Co więcej, nie występują żadne przerwy technologiczne, a stały postęp prac zapewnia nasza doświadczona ekipa montażowa.

Do największych zalet domów kanadyjskich można zaliczyć:

  • niskie koszty budowy,
  • ekologia,
  • przyjazne dla zdrowia człowieka,
  • oszczędne w eksploatacji.
Domy kanadyjskie nadają się do łatwej rozbudowy – w przypadku domków szkieletowych jest to znacznie prostsze niż przy konstrukcjach murowanych. W celu omówienia szczegółów projektu zachęcamy do kontaktu!