Zapraszamy do kontaktu

Serwis domów z drewna

Jako jedna z nielicznych firm przeprowadzamy serwis domów z drewna na terenie województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego, a zwłaszcza w okolicach Kołobrzegu, Koszalina, Sławna, Słupska, Darłowa, Ustki, Lęborka i Łeby. Specjalizujemy się nie tylko w montażu domków całorocznych i letniskowych, ale także w ich serwisowaniu.

Remonty domów drewnianych

Zajmujemy się remontowaniem starych domów drewnianych – wymieniamy zniszczone i uszkodzone belki, stawiamy solidne fundamenty, naprawiamy konstrukcję dachową, wstawiamy stolarkę otworową (okna, drzwi), zmieniamy powały i pozostałe elementy domków letniskowych i całorocznych. Dokładamy wszelkich starań, aby prace serwisowe były wykonane sprawnie, solidnie i z dbałością o interes naszych Klientów.

Wspieramy naszych Klientów podczas planowania prac renowacyjnych. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do serwisu domów z drewna. Warto wybrać naszą doświadczoną ekipę fachowców mających odpowiednie zaplecze techniczne do realizacji poszczególnym prac remontowych i serwisowych. Zachęcamy do kontaktu!