Zapraszamy do kontaktu

Usługi dodatkowe

Naszym Klientom oferujemy domy drewniane z wykończeniem. Na specjalne życzenie możemy wykonać instalację wodno-kanalizacyjną i elektryczną poprowadzoną wewnątrz ścian, odeskowanie dachu, wykończenie łazienki (glazura i terakota), posadowienie z bloczków betonowych oraz okiennice. Dzięki naszej ofercie domy drewniane z wykończeniem mogą być użytkowane przez cały rok – nie tylko w najcieplejszych miesiącach.

Jak wykończyć domy drewniane?

Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu wiemy, jak wykończyć domy drewniane, aby zachować ich naturalny styl, jednocześnie je unowocześniając i adaptując do całorocznego użytkowania bez rezygnowania z wygody i komfortu mieszkańców. Z doświadczenia wiemy, że wykończenie łazienki i pozostałych pomieszczeń nadaje budynkom oryginalnego charakteru.

Domy drewniane z wykończeniem zachowują swój nietuzinkowy wygląd nawet mimo upływu czasu. Wszystko za sprawą wykorzystania najlepszych materiałów, które są przeznaczone właśnie do ochrony konstrukcji z wysokogatunkowego drewna. Bardzo ważne jest używanie płytek ceramicznych w miejscach szczególnie narażonych na wilgoć i wodę. Domy drewniane z wykończeniem są zdecydowanie odporniejsze od pozostałych konstrukcji.