Kontakt z firmą budowlaną Marszałek w Sławnie

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą! Jeśli masz pytania, chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje lub skonsultować się z naszym zespołem, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Możesz także zadzwonić do nas lub napisać wiadomość e-mail.

W szczególności zachęcamy do kontaktu Klientów z Kołobrzegu, Koszalina, Sławna, Słupska, Darłowa, Ustki, Lęborka, Łeby, a także innych miejscowości na ternie całego województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego. Nasi przedstawiciele są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych domków, zarówno całorocznych, jak i letniskowych. Cieszymy się z możliwości udzielenia Ci pomocy i dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli wolisz spotkać się osobiście, umów się na spotkanie w naszym biurze w Sławnie (województwo zachodniopomorskie), by uzyskać indywidualną konsultację, podczas której przeanalizujemy projekt i sporządzimy wstępną wycenę. Nie wahaj się skontaktować z nami w przypadku pytań dotyczących dostępności, cen, opcji dostosowania lub innych szczegółów dotyczących naszych domków drewnianych.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami!

Siedziba główna

Andrzej Marszałek Firma Ogólnobudowlana

Szkolna 24
76-100 Warszkowo

Telefon

+48 510 348 953

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

Sobota

8:00 - 16:00

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

(*) - Pola oznaczone gwiazdką, są wymagane.

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane